Časté dotazy - otázky a odpovědi

Jaká je cena brýlových čoček?

Cena tvrzených plastových čoček bez antireflexu je 320,- Kč za ks. Orientační cena brýlových čoček se základním antireflexem je 465,- Kč za ks, s lepším antireflexem pak 670,- Kč za ks. Uvedené ceny platí pro jednoohniskové čočky. Pro bifokální nebo multifokální brýlové čočky je cena jiná. Vše je lepší probrat osobně, neboť se cena odvíjí také od počtu dioptrií a můžete si jednotlivé čočky i úpravy prohlédnout.

Jaká je cena brýlových čoček pro vrtané brýle (brýle bez obrub)?

Do vrtaných brýlí (tzn. bez obrub) musí být použity tenčené plastové brýlové čočky. Základní cena se pohybuje od 1.070,- Kč. Pro tento typ brýlových obrub je nejvhodnější použít čočky Trilogy Triwex, jejichž cena je od 1.240,- Kč, neb výrobce nabízí na tento typ čoček doživotní záruku na prasknutí. Konečná cena závisí na požadovaných úpravách čoček. Vše je lepší probrat osobně, neboť se cena odvíjí také od počtu dioptrií a můžete si jednotlivé čočky i úpravy prohlédnout. Přesnou cenu Vám rádi vypočítáme přímo na optice.

Jaká je cena samozabarvovacích brýlových čoček?

Orientační cena samozabarvovacích brýlových čoček Transitions je 1.970,- Kč za ks. Nové brýlové čočky XTRActive, které se zatmavují i uvnitř automobilu, pořídíte od 2.255,- Kč za ks. Uvedené ceny platí pro jednoohniskové čočky. Pro bifokální nebo multifokální brýlové čočky je cena jiná. Vše je lepší probrat osobně, neboť se cena odvíjí také od počtu dioptrií a můžete si jednotlivé čočky i úpravy prohlédnout.

Jaká je cena dioptrických slunečních brýlových čoček?

Orientační cena plastových brýlových čoček se stálým zabarvením pro klasické (rovné) brýlové obruby se pohybuje od 255,- Kč za ks, pro sportovní (prohnuté) brýlové obruby pak od 1.200,- Kč za ks. Vše je lepší probrat osobně, neboť se cena odvíjí také od typu brýlové obruby a počtu dioptrií. Přesnou cenu Vám rádi vypočítáme přímo na optice.

Jaká je cena brýlových obrub?

Ceny brýlových obrub prodávaných na naší oční optice se pohybují již od 150,- Kč. Klasické modernější obruby pak od 780,- Kč (např. brýlové obruby značky Tendance nebo Tendance Nouvelle). Brýlových obrub nabízíme širokou škálu, jak designovou, tak barevnou, proto je nejlepší nás navštívit a brýlové obruby si prohlédnout osobně.

Provádíte také opravu brýlových obrub?

Ano, opravu obrouček provádíme. Zastavte se na naší optice a Vaše brýle Vám rádi opravíme.

Provádíte vyšetření zraku?

Provádíme pouze měření dioptrií. K následnému nákupu brýlí v naší optice je měření zdarma. Pokud ho budete potřebovat pouze orientačně, tak tato služba Vás bude stát 250,- Kč. Optometristka provádí měření každý pracovní den od 10 do 17 hodin nebo se lze domluvit na tel. 266 310 901.

Provádíte také vyšetření a aplikaci kontaktních čoček?

Ano. Kompletní prvotní vyšetření a aplikace kontaktních čoček stojí 500,- Kč. Tato cena zahrnuje změření dioptrií a zakřivení čočky, nalezení pro Vás nejvhodnějších kontaktních čoček, vyzkoušení a zaučení nasazování i vyjímání kontaktních čoček a odnesete si domů i jeden zkušební pár. Tato cena Vám také poslouží jako záloha na prodejní balení kontaktních čoček. Celá procedura trvá minimálně 60 minut. Velmi rádi Vám s Vašim začátkem s kontaktními čočkami pomůžeme a vše Vám rádi vysvětlíme.

Nenalezli jste zde odpověď na Vaši otázku? Neváhejte se nás zeptat!!

Kontaktujte nás