Jste spokojeni s našimi službami a naším personálem? Vyhovuje Vám náš sortiment a jeho šíře? Nebo Vám naopak něco chybí? Budeme velmi rádi pokud nám to sdělíte, abych mohli naše služby stále zlepšovat.

Naprostá spokojenost

Tereza Š. | 15.02.2018

Až po dvanácti letech v Praze a po několika velice neblahých (a drahých) zkušenostech jsem narazila na tuhle optiku. Předtím jsem se několikrát spálila, takže jsem sem kdysi nakráčela s poslední nadějí, položila jsem na pult poslední brýle, přes které jsem ještě viděla (v jiných optikách se mi snažili dioptrie přeměřit vyšetřením, změřili je špatně a brýle s novými skly za několik tisíc byly nepoužitelné), vybrala jsem pěkné nové obroučky a pravila, že bych si přála přesně ty samé dioptrie, co jsou na těch starých brýlích. A ono se to povedlo. Takže v téhle optice mě zbavili hrůzy z pořizování nových brýlí...
Od té doby se sem vracím pravidelně, mám odtud už čtvery brýle či skla a jsem ohromně spokojená. Nejčastěji nošené obroučky i skla se sice po každodenním nošení za několik let dosti povrchově opotřebily, ale vzhledem k ceně a mému zacházení je to asi odpovídající. Velice musím pochválit prodávané obroučky po stránce pevnosti a odolnosti - používala jsem je i při sportu nebo dobrovolničení v technickém muzeu a podobně, takže občas i "schytaly ránu" - a vše přežily bez větší újmy. :)
Mají zde široký výběr, dají se tu vybrat brýle extravagantní i obyčejné, nenápadné a jemné, za dobré ceny. Personál je velmi ochotný a příjemný, s ochotou provedou i drobnou údržbu či opravy. Výroba skel je velmi rychlá. Pravidelné akce jsou příjemným bonusem. Tuhle optiku prostě lze jen doporučit.

Rozhodně doporučuju!

Zuzana Kubáňová | 01.04.2016

Skvělý a PROFESIONÁLNÍ přístup, vládne tam skvělá nálada a atmosféra. Brýle jsem měla vybrané díky odborné pomoci a skvělému oku přítomného pracovníka hned a skvěle. Rozhodně doporučuju!

Brýle

Kateřina | 23.09.2013

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je u Vás možné si nechat zhotovit nedioptrické brýle - sloužili by pouze jako módní doplněk. Děkuji

Re: Brýle

Oční optika Strossmayerovo náměstí | 23.09.2013

Vážená paní Kateřino, děkujeme za Váš zájem o naši oční optiku. U nás si můžete nechat zhotovit jak brýle dioptrické, tak si vybrat pouze brýlové obroučky jako módní doplněk. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Obroučky

Agáta | 26.08.2013

Vážení,
ráda bych chtěla vědět, jestli bych mohla přijít do optiky se s vými obroučky a jen si nechat vyměnit dioptrická skla.

Re: Obroučky

Oční optika Strossmayerovo náměstí | 27.08.2013

Vážená paní Agáto, děkujeme za Váš zájem o naši oční optiku. Samozřejmě můžete přijít do naší optiky se svými brýlovými obrubami a nechat si vyměnit pouze čočky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Záznamy: 1 - 6 ze 56
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek