Le Tanneur vyrábí kožené oblečení, boty a doplňky, jako jsou kabelky, peněženky a brašny. Jelikož však tato firma pracuje stále na vylepšování a používání nových materiálů, i brýlové obruby Le Tanneur jsou vysoce moderní, elegantní a decentní.

 

Le Tanneur představuje velmi známou francouzskou značku, která vznikla již v roce 1898. Na začátku 20. století se sdružují výrobce koženého zboží a kožař, aby vytvořili bezešvou peněženku, tak revoluční, že je dosud nabízena v kolekcích. Spojení kvalitní kůže a moderních tvarů znamená pro firmu Le Tanneur rychlá doporučení na trhu výrobců koženého zboží. Od 30. let měla značka téměř monopol u vysoko postavené klientely. V roce 2008, po 120 letech, Le Tanneur posiluje širokou pánskou kolekci. Více linií je vytvořeno jako odpověď moderním mužům a vlivům. V kůži a plátnu modely přináší nové tvary, ušlechtilé materiály a vkusné barvy.

 

Ve stylové kanceláři studují tvůrci sezónní vlivy. Představivost je důležitá: spojení materiálů, design, výběr kůží či snoubení barev. Stylisté kreslí své představy na papír, inspirují se módou, pracují s detaily. Nejlepší náčrtky jsou zaznamenány a je jim dán prostor v prvním pokusu výroby. Vznik prototypu vyráběného pouze ručně s nejvyšší možnou péčí umožňuje rozhodnout o proveditelnosti modelu. Kontrola kvality má za úkol identifikovat i tu nejmenší chybu. Každý z produktů, který neodpovídá kritériím kvality, musí být vyřazen z oběhu.

Fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.