MOMODESIGN je světově proslulé italské designérské studium. Výrobky studia MOMODESIGN můžete znát především z automobilových doplňků. Technologie, inovace, výzkum a styl jsou hodnoty, které inspirují MOMODESIGN již přes 25 let.

 

Společnost MOMODESIGN byla založena v roce 1981, po úspěchu značky MOMO zabývající se luxusními automobilovými doplňky. V počátcích se firma specializovala na moderní automobilový design, stejně jako avantgardní produkty vytvořené speciálně pro F1 a Ferrari. MOMODESIGN je reprezentován logem volantu, který je symbolem této značky od počátku a je zobrazen ve všech kolekcích.

 

V 80. letech se začala vyrábět série hodinek a slunečních brýlí pro muže z nových materiálů jako uhlíkové vlákno, titan nebo hořčík. Na konci 90. let byla společnost MOMO prodána americké společnosti a ředitel Marco Cattaneo oddělil a převzal společnost MOMODESIGN. Společně se svými dětmi Paolem a Eleonorou přeměnil MOMODESIGN na nezávislou mezinárodní značku se svojí identitou a filosofií.

 

V současnosti však firma vyrábí také helmy inspirované piloty helikoptér, boty, kožené oblečení, kola a v neposlední řadě také brýle. Kolekce brýlí vyjadřuje styl značky skrze sofistikovaný a silný design. Jeho lehkost a sportovní vzhled jsou plusem celé série.