Jestliže patříte k těm, které oslovuje nadčasový design spojený s dokonalou funkčností, brýle TAG Heuer jsou určeny právě vám. Legendární značka TAG Heuer, zatím známá především hodinkami a účastí v nejrůznějších sportovních aktivitách (motosport, golf, jachting) vytvořila unikátní koncept brýlí, které svého majitele zároveň reprezentují, dávají mu pocit pohodlí a jsou použitelné pro každou příležitost.

S konceptem maximálního komfortu nošení vytvořila firma TAG Heuer svoji ojedinělou kolekci brýlových obrub. Nízké váhy a vysoké pevnosti brýlového středu je dosaženo použitím titanu. Největší předností však zůstává nová konstrukce stranic. Jsou tvořeny jádrem z Beta titanu s tvarovou pamětí potaženým speciálním barvitelným polymerem. Jádro s proměnným profilem umožňuje zároveň vysokou flexibilitu i tvarovatelnost stranic kolem spánků a boltců uší. Ty ve výsledku přiléhají pohodlně k hlavě, citlivých partií se nemusí vůbec dotýkat, díky poddajnosti polymeru naprosto netlačí a přitom nepadají. Další podstatnou maličkostí je u vrtaných patentů řešení uchycení brýlových čoček. Na brýlovém středu je upevněná trubička s vnitřním závitem, která dává při zpracování možnost použít buď klasickou matičku nebo šroubek s plochou hlavičkou a minimalizovat tak místo, kde se čočky špatně čistí. Jedna série této značky je také speciálně navržená pro používání v motocyklové helmě.

 

Všechny brýlové středy jsou vyrobeny bez zbytečných spojů z jednoho kusu titanu. Díky použití moderních materiálů bylo u brýlí TAG Heuer dosaženo 18× vyšší pevnosti než je vyžadováno normou evropské komise. A protože brýle TAG Heuer rozhodně nejsou produkt pásové výroby, každý kus má své sériové číslo uvedené na garanční kartičce, která je součástí balení. Často se stává, že praktické věci bývají nevzhledné. Nadčasový, sportovně elegantní design kolekce TAG Heuer se této tradici vymyká.