Le Tanneur vyrábí kožené oblečení, boty a doplňky, jako jsou kabelky, peněženky a brašny. Jelikož však tato firma pracuje stále na vylepšování a používání nových materiálů, i brýlové obruby Le Tanneur jsou vysoce moderní, elegantní a decentní.

 

Le Tanneur představuje velmi známou francouzskou značku, která vznikla již v roce 1898. Na začátku 20. století se sdružují výrobce koženého zboží a kožař, aby vytvořili bezešvou peněženku, tak revoluční, že je dosud nabízena v kolekcích. Spojení kvalitní kůže a moderních tvarů znamená pro firmu Le Tanneur rychlá doporučení na trhu výrobců koženého zboží. Od 30. let měla značka téměř monopol u vysoko postavené klientely.

 

V roce 2008, po 120 letech, Le Tanneur posiluje širokou pánskou kolekci. Více linií je vytvořeno jako odpověď moderním mužům a vlivům. V kůži a plátnu modely přináší nové tvary, ušlechtilé materiály a vkusné barvy. Partnerství se známou leteckou společností Air France činí dynamický začátek téhož roku. Pod jednou zkratkou „Air France by Le Tanneur“ se sjednotila efektivita velké letecké společnosti s vkusem a know-how známého výrobce koženého zboží.

 

Butiky Le Tanneur, velká obchodní centra, dodavatelé koženého zboží ve Francii a v zahraničí šíří své know-how a reprezentují představu značky.