Nejkvalitnější polarizační sluneční brýle na trhu nesou značku Polaroid. Vzhledem k náročnosti výrobní technologie vyrábí Polaroid jako jediný své vlastní polarizační čočky v Evropě.

 

Sluneční brýle Polaroid jsou ideální pro všechny, kteří chtějí opravdu kvalitní brýle za přijatelnou cenu. Speciální polarizační sluneční brýle Polaroid mají všechny potřebné filtry - UVA, UVB, UVC a polarizační filtr pro zátěžové horizontálně orientované záření běžného světla a různě tmavé filtry pro celkovou filtraci světla.

 

Sluneční brýle Polaroid možná nenabízejí módní výstřelky, ale snaží se jít s módou, ale především je pro značku Polaroid na prvním místě ochrana očí. Všichni zákazníci značky Polaroid se mohou spolehnout, že sluneční brýle Polaroid představují 100% kvalitu. Sluneční brýle Polaroid díky své jedinečné použité technologii polarizačních skel umožnují perfektní vidění, odstraňují nežádoucí odlesky a optimálně chrání zrak před ultrafialovým zářením.

 

Sluneční brýle Polaroid jsou na trh dodávány každoročně s novou trendy kolekcí. Polaroid nabízí sluneční brýle pro sportovce a sluneční brýle pro běžné nošení. Sluneční brýle Polaroid jsou určeny pro ženy, muže i děti. Sluneční brýle Polaroid zvyšují rozlišovací schopnost, hloubku ostrosti a snadnost zaostření.